KONST / Litografier / Färglitografi 13977204
nr 1397 7204
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 269/290. Motivet: 45x43cm, yttermått inklusive ram: 60x57cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:20:38
12/5 15:12:03
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist